Motorola RAZR HD s Androidem 4.0 ICS na dalších obrázcích

0

   

Na internet unikly další fotografie chystaného telefonu od Motoroly, který je zatím známý pod názvem RAZR HD a kódovým označením MT887.

Ačkoliv některé zdroje uvádějí, že je novinka vybavena 4,6″ displejem, nemusí být tato informace pravdivá. Na jedné z uniklých fotografií můžeme totiž telefon vidět vedle Motoroly MT917 s 4,5″ displejem a téměř bezpochyby je nepředstavené zařízení menší. Odhadujeme proto, že RAZR HD bude mít displej s uhlopříčkou 4,3 palce.

K další výbavě nové Motoroly by měl patřit dvoujádrový procesor TI OMAP 4430 taktovaný na 1,2 GHz, 1GB RAM, 4GB interní paměť a 8mpx fotoaparát. Podle tloušťky 8,5 mm se můžeme domnívat, že se pod zadním krytem bude ukrývat baterie s vyšší kapacitou. Na fotografii můžeme vidět, že operačním systémem je Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich, čemuž také odpovídá absence jakýchkoliv hardwarových tlačítek pod displejem. Ovládání proto bude probíhat výhradně pomocí softwarových kláves na displeji podobně jako u Galaxy Nexusu.

Ačkoliv je Motorola RAZR HD na fotografii určena pro čínského mobilního operátora China Telecom, není vyloučeno, že se telefon se stejnými parametry později objeví i na dalších světových trzích.

zdroj: gsma

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here