Motorola představila i dvoje bezdrátová sluchátka

1

Motorola dnes na své akci neukázala tři nové mobily, ale i dvoje nová bezdrátová sluchátka, jenž se jmenují Moto Pulse a Moto Surround. Rozdíl mezi nimi je ve tvaru a konstrukci.

Moto Pulse přichází s náhlavní konstrukcí, 40mm měniči a až 18 hodinami nepřetržitého hraní. Ušní čepičky jsou lehce otočitelné a celá sluchátka se dají jednoduše skladovat. Mají rovněž zabudovaný mikrofon, takže přes ně můžete i volat.

Jak se dá očekávat, Pulse se párují s mobilem přes Bluetooth 4.1, takže je kompatibilní s téměř všemi mobily a tablety na trhu. Zajímavostí je možnost spárovat Moto Pulse se dvěma zařízeními najednou. Podle slov Motoroly mají sluchátka rozsah až 18 metrů.

 gsmarena_003 (1)

Druhými sluchátky jsou Moto Surround, které se vkládají přímo do uší, ale mají plastovou část mezi samotnými sluchátky. V plastové části se překvapivě skrývá veškerá elektronika. Další skvělou funkcí je možnost telefonovat a dostávat notifikace, když Vám někdo volá.

Co se týče výdrže Motorola očekává 12 hodin nepřetržitého hraní hudby a až 15 hodin hovoru. Dosah sluchátek je až 45 metrů.

 gsmarena_004

Zdroj: gsmarena.com