Mojang chystá aktualizaci Minecraft: Pocket Edition

1

Možná jste se již pomalu začínali obávat, že na nás, vlastníky mobilních zařízení Notch, potažmo celý vývojářský tým Mojang zapomněl. Přeci jen od vydání, potažmo oznámení, že se i do mobilní verze chystá survival mód uplynulo již opravdu hodně času a nepadla ani jediná zmínka o případné aktualizaci.

Tedy až do dnešního rána, kdy se na oficiálním blogu objevil příspěvek oznamující novou aktualizaci určenou právě pro Minecraft: Pocket Edition. Ačkoliv Vás tedy musím zklamat, survival jen tak hned nepřijde, tak prý právě jemu chystaná aktualizace připravuje cestu.

Původně totiž prý Mojang plánoval směřovat Pocket Edition spíše ke creative, to se však alespoň podle ohlasů komunity, ukázalo jako špatné rozhodnutí a většina mobilního kódu tak musela být kvůli chystanému creative kompletně přepsána. A to přeci jen chvilku trvá.

Ohledně přesného data vydání této, případně i další se survivalem se tým zatím nevyjádřil. Ta dřívější se však očekává do týdne a ta vzdálenější maximálně do měsíce. Prý totiž stačí jen doupravit grafické rozhraní a dopsat pár drobností v kódu.

Zdroj: mojang

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here