Lookout Ad Network Detector nyní vyhledá také reklamy ze sítě SellARing

0

SellARing je název nové reklamní sítě umožňující vývojářům aplikací přidat desetisekundovou hlasovou reklamu, která bude přehrána po vytočení jakéhokoliv telefonního čísla a nahradí klasický přerušovaný zvuk.

Pokud chcete mít jistotu, že žádná z aplikací nainstalovaných ve vašem smartphonu nepodoporuje reklamní síť SellARing, stáhněte si nejnovější verzi bezpečnostního nástroje Lookout Ad Network Detector. Ten prohledá váš telefon a zobrazí všechny reklamní sítě a nainstalované aplikace, které je podporují. Po poslední aktualizaci na verzi 1.2, která proběhla před několika dny, dokáže Lookout Ad Network Detector najít také aplikace podporující právě reklamní síť SellARing.

  

I přesto, že své reklamy v SellARing nabízejí i velké světové společnosti v čele s NBC, Walmart, Vodafone a FOX, neočekáváme větší rozšíření této reklamní sítě z důvodů obav vývojářů aplikací. Implementace hlasových reklam před telefonním hovorem může totiž mezi uživateli aplikace způsobit nevoli, proto se s SellARing setkáme pravděpodobně jen v méně známých aplikacích.

Další informace včetně videa s ukázkou hlasových reklam naleznete v našem článku zde.