LG skončí s výrobou tabletů a zaměří se na smartphony

3

LG se v poslední době na trhu se smartphony a tablety příliš nedaří a proto korejský výrobce hledá způsob, jak se svou situaci zlepšit. V budoucnu se chce mobilní divize LG zaměřit téměř výhradně na telefony, zatímco vývoj nových tabletů bude zastaven.

Nejde o příliš překvapivou informaci informaci, neboť LG mělo v nabídce jen několik tabletů s Androidem a jejich prodej nebyl příliš úspěšný. Dobrých prodejních výsledků nedosáhl dokonce ani LG G-Slate, který nabízel speciality v podobě 3D stereoskopického displeje a pořizování trojrozměrných fotografií.

„Rozhodli jsme se pozastavit vývoj všech nových tabletů s cílem zaměřit se na chytré telefony.“
Ken Hong, mluvčí společnosti LG

LG dokonce neslaví úspěchy ani se svými novými smartphony. Korejský výrobce se sice zbavil neduhu v podobě zastaralé verze Androidu, uživatelé si ale nadále stěžují na neodladěnost operačního systému, nepropracované detaily a vysokou cenu zařízení. Co myslíte, má ještě LG šanci napravit svou špatnou reputaci a dostat se na špičku mezi výrobci smartphonů s Androidem?

zdroj: ta

3 KOMENTÁŘE

  1. bohužel pokud urychleně něco neudělají s vývojáři systemů(nejlépe všechny ihned vyhodit od válu!!!) pro smartphony LG  tak si cestou do pekel může LG podat ruce s Nokii..sám vlastním model LG P-970 OB který dodnes postrádá jakýkoliv system který by byl odladěný a podle recenzí na tom nejsou ani nové modely LG se systemem ICS nijak dobře,LG jěště nedošlo že nejen Hardw. ale i softw. prodává smartphony…konkurence je v tomto na míle daleko bohužel to je fakt!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here