LG představilo Google TV na CESu

1

LG na své včerejší prezentaci nepředstavilo sice žádné mobilní zařízení, ale oznámilo, že zahájí výrobu zařízení s Google TV. Narozdíl od ASUSu, který včera představil Qube, jde na to firma LG úplně jinou cestou.

LG se totiž nechystá vyrábět žádná přídavná zařízení, nýbrž funkci Google TV bude implantovat přímo do nových televizí. Tyto „chytré“ televize by se poté měly prodávat v úhlopříčkách 42″, 47″, 50″, 55″ a 60″ – na výběr tedy bude určitě z většího množství zařízení.

LG by mělo televize vybavit vylepšenou verzí Google TV 3.0, které již v sobě obsahují hlasové vyhledávání nebo spoustu jiných zajímavých funkcí. Kromě oznámení výroby těchto televizí LG představilo mírně přepracované dálkové ovládání, které se bude k těmto televizím dodávat.

 

A nakonec cena. LG raději cenu ani neprozradilo, můžeme ale spekulovat o tom, že ceny se budou pohybovat v podobném rozmezí, jako ty v minulém roce. 47″ Google TV bude tedy stát okolo 1600 dolarů, 55″ verze okolo 2100 dolarů – nejedná se tedy o žádnou levnou záležitost.

 

Zdroj: ph

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here