Konferenčí stůl s Androidem a 46″ FullHD displejem

1

platform46 platform-46_2

Vynalézavosti inženýrům společností, vyrábějící spotřební elektroniku, se meze nekladou. V této době je na trhu spousta neobvyklých zařízení, která vždy něčím nadchnou.

Jedním takovým velmi neobvyklým zařízením je interaktivní konferenční stůl s operačním systémem Android z dílen společností Ideum a 3M, nese název Platform 46. Jedná se vlastně o obrovský tablet o uhlopříčce displeje 46 palců o rozlišení 1920×1080, čili FullHD. Zařízení nabídne opravdu bohatou konfiguraci hardwaru. Uvnitř těla zařízení se o výkon stará procesor Intel Core i7 o taktu 3,7GHz, kterému disponuje 16GB paměti RAM. Pro vaše data je zde připraven pevný harddisk o kapacitě 500 GB. Operační systém, který pohání zařízení, je Android, bohužel pouze ve verzi 4.1 Jelly Bean.

Hlavním negativem zařízení je cena, ta by se měla pohybovat kolem 7000 dolarů.

zdroj: YouTube

1 komentář

  1. Nechci poučovat…ale když už o něčem chci psát, tak si pořádně zjistím vše okolo. Ve videu jasně stojí, že Android verze ještě není ani na trhu. Proto by mi jako člověku se zájmem o technologie asi přišlo divné, jak by mohl Android spolupracovat s Core i7 a 16 GB RAM. Výbava, která zde stojí, je pro verzi s OS Windows 8! Je to jasně napsané i na stránce výrobce.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here