Jihokorejský operátor možná vydá aktualizaci na Android 4.0 ICS pro Samsung Galaxy S II už 13. března

2

Příběh zmrzlinové aktualizace pro Samsung Galaxy S II pokračuje dalším dílem. Tentokrát v režii jihokorejského mobilního operátora SK Telecom, který dnes ráno na svém Twitteru oznámil, že Android 4.0 Ice Cream Sandwich pro současnou vlajkovou loď Samsungu bude vydán už 13. března v 10 hodin místního času. Krátce po vydání byl ale daný příspěvek z Twitteru smazán.

Tento datum a čas vydání aktualizace potvrzují také některé dokumenty, které se objevily na interních webových stránkách SK Telecom. Důvodem odstranění tweetu tedy možná není chybně uvedené datum, ale skutečnost, že by mobilní operátor informoval o takto významné aktualizaci dříve než samotný výrobce telefonu. Vzhledem k nedávnému oficiálnímu vyjádření Samsungu, že se Ice Cream Sandwich pro Galaxy S II výrazně opozdí, je ale pravděpodobnější první varianta.

Nakonec si v krátkosti zopakujme, co se v poslední době stalo okolo aktualizace na Android 4.0 Ice Cream Sandwich pro Samsung Galaxy S II. Už v únoru ruský redaktor Eldar Murtazin oznámil, že update bude vydán 1. března. Tato zpráva se ale nakonec nepotvrdila. Další data, které zveřejnily regionální zastoupení Samsungu v Izraeli a na Filipínách i některé další zdroje, taktéž nebyla potvrzena. Včera dokonce Samsung uvedl, že aktualizace na zmrzlinovou verzi Androidu nakonec bude vydána mnohem později, než se původně předpokládalo.

Graf ceny produktu Samsung i9100 Galaxy S II poskytuje server Heureka.cz

zdroj: the verge

2 KOMENTÁŘE

  1. Chtěl bych se vás zeptat,jestli vůbec někdy půjde stáhnout ICS????Mám verzi androidu 2.3.5. Verze jádra 2.6.35.7-I9100BUKJ3-CL647431 root@DELL155 x2 Verze Základního pásma I9100BUKI1.Číslo nastavení GINGERBREAD.BUKJ3 prosím prosím poraďte jsem začátečník a nevím co tyto čísla znamenají,ale rád bych věděl jestli si vůbec někdy stáhnu new ICS i přes Kies???Předem vám moc děkuju za odpověď

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here