Jak by mohl vypadat Facebook smartphone

3

Málokdo nezachytil zprávy a spekulace, které kolují po celém internetu. Chytrý telefon od Facebooku je jedna z nejdiskutovanějších novinek v této oblasti. Po úspěšném vstupu na burzu, kdy ovšem následoval rychlý pád se společnost údajně rozhodla pro další krok – smartphone.

Polský návrhář Michal Bonikowski se oddal své fantazii a na základě inspirací ostatních nových modelů vytvořil koncept telefonu. Jak můžeme vidět, na první pohled zaujme velký displej, ten má uhlopříčku 4,2 palce, aby byl pro uživatele dostatečně pohodlný. Pod ním najdeme tlačítka systému Android, které jsou velice jednoduché, ale účelné. Na zadní straně dominuje hezky zdůrazněný osmi megapixelový fotoaparát. Samozřejmostí je i mini kamera na přední straně telefonu.

   

Pokud Facebook skutečně vydá smartphone pod svou značkou, bude určitě zajímavé sledovat jak vývoj na trhu tak dění okolo telefonu. Taky si myslíte, že se budou stát fronty, které můžeme vidět u iPhonu nebo nově také u premiéry prodeje modelu Samsung Galaxy S III?

Zdroj: pocket-lint.com

  • Luky

    ne nebudou, to bude chtit maximalne vrstva decek jako maj iPhone. Zajimalo by me kdo to pro ne bude vyrabet …

  • Michal Lenc

    V kazdem renderu musi byt povinne displej od kraje ke kraji a ve vyrobe to tak samozrejme nikdy neni. Takz epokud bychom chteli neco realneho tak pri stejne velikosti bude mit displej tak 4 palcovy. Plus trochu nabyde nahore a dole. Takze se staci kouknout na treba Ascend G300 pro predstavu

  • Tom

    ja se na to tesim… pokud by to bylo za par koun, nacpe se do toho Cyanogen a „ou jeeee“ 😀