HTC zřejmě chystá vlastní službu na streamování hudby

0

htc logo

HTC poslední rok poměrně intenzivně spolupracovalo s firmou Beats Audio na vylepšení zážitku z hudby na svých chytrých telefonech s Androidem. K některým dokonce přibalovalo Beats sluchátka a poměrně výrazně na nich upravovalo hudební přehrávač.

Dle spekulací serveru GigaOM to však vypadá, že tento rok přijde od těchto dvou firem něco podstatně zajímavějšího a sice vlastní streamování hudby přímo do zařízení. Zatím tedy nejsou známy žádné bližší informace jako cena a podobně, nicméně pokud by to byla opravdu pravda a HTC by se trochu zasnažilo, tak by mohlo jít o jednu z klíčových služeb, která by měla do budoucna potenciál přitáhnout nové a hlavně udržet stávající zákazníky.

Na druhou stranu tady stále zůstává otázka, zda bude služba dostupná i v Evropě, nejenže totiž bývá u služeb podobného stylu poměrně problém uzavřít smlouvy i s evropskými držiteli práv (viz Google Music), tak i HTC již dříve na Evropu s novými modely spíše kašlalo.

Jak to však nakonec bude, a zda vůbec něco bude, se ale stejně dozvíme až za necelé tři týdny na mobilním veletrhu MWC v Barceloně.

zdroj: theVerge