HTC v srpnu vydá prostředky k odemknutí bootloaderu HTC Evo 3D a Sensation

0

HTC-Sensation

Po změně politiky zamykání bootloaderů v HTC a následném oznámení, že se na odemykacím programu pro HTC Sensation již pracuje, jsme se v podstatě nic nedozvěděli. Žádný alespoň přibližný termín, žádné ujištění, že odemknuto bude i právě do Evropy mířící HTC Evo 3D.

To se naštěstí včera díky příspěvku na HTC facebooku změnilo. HTC zde oznámilo, že aktualizace s odemknutým bootloaderem přijde již v srpnu (august) a to jak pro HTC Sensation tak i pro Evo 3D.

We’re thrilled to announce today that software updates to support bootloader unlocking will begin rolling out in August for the global HTC Sensation, followed by the HTC Sensation 4G on T-Mobile USA and the HTC EVO 3D on Sprint. We’re in the testing phase for the unlocking capability now, and we expect it to be fully operational by early September for devices that have received the software updates. We’ll continue rolling out the unlocking capability over time to other devices as part of maintenance releases and new shipments.

Graf ceny produktu HTC Sensation poskytuje server Heureka.cz

S nadšením Vám dnes oznamujeme, že aktualizace odemykající bootloadery přijde v srpnu (August) pro mezinárodní verzi HTC Sensation, následovanou HTC Senstation 4G od amerického T-Mobile a HTC Evo 3D od Sprintu. Momentálně aktualizaci testujeme a doufáme, že již zpočátku září budou všechna zmíněná zařízení již aktualizována. Dále se také snažíme přinést možnost odemčení bootloaderu i pro ostatní zařízení jako součást jejich dalších aktualizací a nových dodávek.

Zdroj: getandroidstuff

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here