HTC testuje Android 4.1 Jelly Bean aby mohlo uveřejnit plán případných aktualizací

0

Stejně jako po každém vydání nové verze Androida, tak také po 4.1 Jelly Bean muselo dříve nebo později přijít kolečko vyjádření jednotlivých výrobců telefonů o tom, jak to bude s aktualizací jejích zařízení.

Poměrně překvapivě se tentokráte jako první vyjádřilo HTC. Sice tedy zatím neuvedlo přímo, jak to s aktualizacemi bude, ale alespoň zveřejnilo, že již pracuje na prozkoumání novinek v Jelly Beans a že další a tentokráte již přesnější informace přinese co nevidět.

„Z Andriodu 4.1 Jelly Bean jsme nadšeni a plánujeme jej podporovat na širokém spektru našich zařízení. Právé prozkoumáváme software a zvažujeme plány a rozvrhy aktualizací, takže zůstaňte naladěni na další a přesnější novinky ohledně aktualizací.“

We are excited about Android Jelly Bean and are planning to support it across a variety of our devices.  We are reviewing the software to determine our upgrade plans and schedule, so please stay tuned for more updates on specific device upgrade plans

Alespoň řada HTC One se tak aktualizace dočká takřka určitě. Daleko podstatnější otázkou je kdy, většina zařízení totiž Ice Cream Sandwich dostala teprve před chvilkou a ačkoliv Jelly Bean není tak přelomovou aktualizací, tak její ohnutí pro HTC Sense určité také nijakou tu chvilku trvat bude.

Nicméně podkud se Vám nechce na aktualizaci čekat a třeba ani nemáte zájem o HTC Sense, tak již teď je pro HTC One X dostupná první testovací verze. Do několika málo dnů, by pak měla přijít také pro HTC One S a možná i One V. Návod na její instalaci naleznete na XDA forum.

Zdroj: pocket, pha

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here