HTC rozdává 25 až 50 GB na Google Drive uživatelům Sense 5.5

2

HTC One Max Google Drive

Tento týden vydaná aktualizace pro HTC One nepřinesla jen Android 4.3 Jelly Bean a uživatelské rozhraní Sense 5.5. Taiwanský výrobce totiž ve spolupráci s Google přidal příjemný bonus navíc: 25GB prostor v cloudovém úložišti Google Drive (Disk Google) na dva roky.

Stejný bonus čeká také na uživatele dalších letošních smartphonů od HTC, které v budoucnu zíksají uživatelskou nadstavbou Sense 5.5. například zmenšené vlajkové lodi One Mini. A pro uživatele nového čestipalcového tabletofonu HTC One Max si výrobce přichystal dokonce 50 GB zdarma na dva roky v Google Drive.

Samotné získání bonusového prostoru je velmi jednoduché. Stačí v telefonu spustit předinstalovanou aplikaci Disk (Drive) a potvrdit získání nabídky. Akce trvá do 1. ledna 2016, ale je dostupná jen v případě, že máte smartphone s uzamčeným bootloaderem a originální verzí Androidu. Podrobnější informace o nabídce získáte na stránkách podpory Googlu (anglicky).

via Android Police, obrázek: Amanz.my

2 KOMENTÁŘE

  1. Dobrý den, mám dotaz, když už jsem měl před aktualizací nainstalovaný Google Drive a vytvořený účet, po spuštění mám stále jen 15 GB. Jak získám těch 25 GB navíc? Děkuji za odpověď

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here