HDR Camera+ zlevněna na 20 korun

1

Svátek svatého Valentýna se nám pomalu blíží a to samozřejmě kromě jiného znamená i poměrné masivní slevovou mánii projevující se hlavně v zemích na západ od nás. A jelikož právě tyto země patří mezi největší odbytiště aplikací pro chytré telefony, tak to samozřejmě znamená i slevy na Android Marketu.

Některé se již objevili, viz tituly od SEGY, a dneska k nim přibyla poměrně zajímavá fotoaplikace schopná vytvářet HDR fotografie (fotografie s velkým dynamickým rozsahem) zlevněná o celých 75% na krásný $1, tedy přibližně 19 korun českých.

Pokud však již vlastníte jinou HDR fotografie schopnou vytvářet fotoaplikaci jako například cameru 360, tak koupi nedoporučujeme, tvořené HDR fotografie totiž prý nejsou úplně nejlepší. Na druhou stranu, pokud zatím žádnou jinou nemáte, tak rozhodně kupujte, zas tak špatná kvalita výstupu není a za $1 nic lepšího neseženete.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

via: SvetAndroida

1 komentář

  1. Naopak výsledek je velice kvalitni oproti opravdové konkurenci tohoto programu, vyrobit HDR opravdu zvládá dobře. Kompenzuje různé drobné pohyby mezi fotkami a pohyb na scéně velice schopně v rámci programů, které jsem již vyzkoušel.

    Problém je že udávané programy jako Camera 360 nemají nic společného s opravdovým HDR, to je pouze „HDR efekt“. Ale až budete v pozici kdy budete potřebovat HDR fotku, tak vám budou k ničemu. Ty pouze vyrobí jednu LDR fotku a trochu upraví lokální kontrasty, zatímco HDR Camera opravdu vyrobí tu HDR fotku tím, že vyfotí scénu několikrát pokaždé s jiným časem a proté je chytrým algoritmem spojí. A z takto vzniklé HDR fotky tonemappingem vyrobí LDR (které již dokážeme zobrazit na běžném displeji).

    Placená verze + umožňuje trochu lépe řídit ten tonemapping, ale pro vyzkoušení co dostane chipu vašeho telefonu v kombinaci s třese vašich rukou stačí normální verze dostupná zdarma. Jen prosím zkoušejte to na opravdových HDR scénách, tedy ve chvíli kdy scény obsahují přepaly.

    Jinak teď v zimě si to HDR moc neužijete, ale v létě je to jiná.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here