Google v pondělí oznámí něco velkého ohledně Google TV

0

Google na oficiálním facebookovém profilu Google TV prohlásil, že už v pondělí oznámí něco velkého, co se týká jeho chytrých televizí.

Jako nejpravděpodobnější možnost se zatím jeví oficiální oznámení spolupráce s LG, které je druhým největším výrobcem televizorů na světě. O tomto partnerství se mluví už od listopadu loňského roku a první zařízení se mělo objevit už na lednovém veletrhu CES 2012 v Las Vegas. Očekáváme, že LG bude pro Google vyrábět LCD televizor, který bude demonstrovat možnosti Google TV, podobně jako to americký výrobce dělá u smartphonů Nexus. Televize proto dostane zcela nový operační systém Google TV 3.0, založený na Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich.

Pokud partnerství s LG nebude to, co zítra Google s velkou slávou oznámí, je další možností představení jiného multimediálního zařízení nebo rozšíření Google TV do dalších regionů světa.

Zajímavé je, že necelý den po napsání příspěvku je oficiální profil Google TV na Facebooku nedostupný. Pro Google je také poměrně nezvyklé, že něco prohlásí ještě před samotným představením, mnohem častější jsou u něj oznámení „z čista jasna“.

3D LG Smart TV with Google TV 2.0

via pha

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here