Google TV 2.0 – fotografie a bližší informace

1

Google na nedávné konferenci Google I/O představil novou verzi Google TV. Bohužel byl velmi skoupý na informace a tak první novinky vyplouvají na povrch až teď, kdy se redaktorům ze serveru Android & me se  podařilo získat testovací zařízení vybavené právě Google TV 2.0.

Krátce zmíníme hardware. Dané zařízení, které Google rozdal vybraným vývojářům, obsahovalo x86 procesor od Intelu s označením CE4100. Jedná se o jednojádrový nízkospotřebový procesor taktovaný na 1,2GHz, doplněný o grafický čip PowerVR SGX 535. Kromě toho moc věcí nevíme anebo nejsou důležité, za zmínku snad jen ještě stojí různé podporované porty, jejichž fotografie naleznete na konci článku.

Ohledně softwaru je již situace trochu zajímavější. Z přiložených fotografií můžeme vidět podobnost s grafickým prostředím tabletového Android 3.1 Honeycomb. Kromě toho je v systému očividné zakomponován pokročilejší multitasking, notifikační systém a podpora pro určitou formu widgetů.

Kdy se nové verze dočkáme v prodeji, zatím nevíme, ale vzhledem k určitému pokroku ohledně Google TV aplikací na Android marketu, to bude pravděpodobně brzy.

 

Zdroj: Android & me

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here