Google: Problémy s platbami za aplikace by již měly být vyřešeny

2

Na začátku tohoto týdne jsme Vás informovali o problému, kdy někteří evropští vývojáři (a prodejci reklamy) nedostali zaplaceno za své aplikace ačkoliv administrace Google tvrdila opak.

Nyní by již mělo být vše v pořádku, alespoň to tedy tvrdí zpráva, která se objevila postiženým vývojářům v administraci a následně jim byla i zaslána emailem. Google se v ní omlouvá za způsobené problémy a oznamuje, že všechny neodeslané platby pošle nejdéle do 15. března, tedy čtvrtka tohoto týdne.

February 2012 Payout Delays
We’re aware of reports from some European developers that they have yet to receive their March 2012 payout for February 2012 sales. Please rest assured that we are aware of this issue and have worked to resolve it. The payout has been initiated on 15 March 2012. However, it may take up to three additional business days to register the payout in your bank account. We apologize for any inconvenience you may have experienced and appreciate your understanding.

Zdržení plateb za únor 2012

Jsme si vědomi, že někteří evropští vývojáři stále nedostali platby za únorové slevy. Buďte ujištěni, že o problému víme a pracujeme na jeho vyřešení. Veškeré platby byly odeslány 15. března 2012, nicméně může trvat až další tři pracovní dny než je banky zaregistrují a provedou. Omlouváme se za nepříjemnosti, které jsme mohli způsobit a doufáme ve Vaše pochopení.

A nakonec takové malé rýpnutí. Teď by se mohl Google ještě pochlapit a přinést dlouho (čímž myslím opravdu dlouho) slibovanou možnost prodeje aplikací i nám do České republiky.

zdroj: ac

 

  • BigD

    reklam Y/I ?

  • Jméno

    Google se připravuje o neskutečné peníze, když není schopný zavést platby přes mobilní operátory. Platby kartami jsou velice problémové a téměř nikdo to nevyužívá.
    Asi už mají dost peněz 🙁