Google připravuje plovoucí showroom

0

Je to tak trochu jako z fantasy filmu, kdy se většina nemožných věcí, stane realitou. I takto se dá označit ambiciózní projekt Googlu.

google_barge_map_San_Francisco-630x354

Ze začátku se nevědělo, co má znamenat velký člun na břehu San Francisca, ale netrvalo dlouho a již známe jeho pravé využití. Zpočátku se spekulovalo o mobilních datacentrech, která budou chránit data i v případě velké přírodní katastrofy. Bohužel se tak ale nestane, protože Google plánuje svůj člun využít jako showroom ke svým produktům.

Velký luxusní člun by měl sloužit hlavně k představování novinek společnosti, jako například Google Glass v komereční verzi. V horních patrech by potom neměly chybět prostory pro velké oslavy a párty. Celá obytná plocha člunu se skládá s kontejnerů, které jdou od sebe oddělovat a všemožně tak přesouvat.

Člun je navíc plně mobilní, takže se dokáže přesouvat, kam si jen Google bude přát. Trochu to tak vypadá, že Google neví co s penězi, ale na druhou stranu Apple staví „vesmírnou loď“, tak proč by nemohl Google mít velký luxusní obytný člun?

Zdroj: talkandroid

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here