Google představil název další verze Androidu, 4.4 bude KitKat (a nebo je Google ultimátní troll)

3

 KitKat

Naprosto z ničeho nic dnes v podvečer našeho času představil Google kódové označení další, byť jen minoritní, verze operačního systému Android. Po trojici Jelly Beanů (4.1, 4.2 a 4.3) přijde s číslem verze 4.4 Android KitKat.

Ano, nová verze Androidu se bude jmenovat stejně jako oblíbené čokoládové tyčinky od Nestle. A nezůstane jen u názvu, alespoň ve Spojených státech dnešním dnem začala soutěž o nový Nexus 7 a Play kredit poukázky, do které se půjde zapojit přes kódy na speciálních baleních KitKatu.

Kromě odhalení jména bohužel Google dále o nové verzi nic neoznámil. Nevíme tedy kdy přijde ani jaké funkce nabídne. Takřka určitě ale nepřinese nic revolučního vzhledem k očekávané majoritní aktualizace na 5.0.

A nakonec jen tak pro zajímavost, toto spojenectví nestálo ani jednu ze stran žádné peníze. Prostě si jen někdo v Googlu a Nestle myslel, že půjde o dobrý nápad, z kterého budou těžit obě značky.

Případným zájemcům ještě doporučuji zajít na tuto stránku a prohlédnout si cukrovinkovou historii kódových označení jednotlivých verzí Androida.

kittat_2

Zdroj: apolice

 • Trams

  To by mě zajímalo, kolik jim Nestle zaplatilo 😀

  • dreed

   Co si dočíst někdy něco do konce?

   • Trams

    Jo, to jsem přehlíd… stejně tomu moc nevěřim.