Google naznačil brzké představení Androidu Key Lime Pie

6

Android key lime pie teaser 1

Ačkoliv se v posledních týdnech hovořilo o tom, že další představenou verzí Androidu bude opět Jelly Bean, nakonec se možná přece jenom dočkáme představení dlouho očekávaného Key Lime Pie.

Na Google I/O 2013 v San Francisku sice nová verze operačního systému představena nebyla, ale ani přesto si Google neodpustil dvojici vtipných drobností, kterými jistě nasadil mnohým fanouškům brouka do hlavy.

V jednom z videí z Goohgle I/O se krátce objeví animace postavičky Androida, která sedí na lavičce a pojídá limetkový koláč, kterému se v USA říká Key Lime Pie.

Druhou nápovědou je obrázek z RPG hry, ve které je několik postaviček se jmény Chrome, Jelly Bean a samozřejmě Key Lime Pie.

Android key lime pie teaser 2

Situace ohledně nové verze Androidu se nám tedy začíná docela komplikovat. Podle některých spekulací se jejího představení dočkáme už v červnu spolu s novým Nexusem 7 a bílým Nexusem 4.

zdroj: Droid Life

 • Kde se bere tohle info? Kde třeba Google zveřejnil tyhle obrazky ? 😀

 • Brake

  Je to napsané přímo v článku, že se to objevilo ve videu na Google I/O. Předpokládám, že si toho všimnul nějaký fanoušek/nadšenec a dal echo nějakému zahraničnímu serveru a od toho to následně androidmarket převzal 🙂

  • …No…Name…

   Všiml si toho každý, kdo to video viděl a ví, že současná N7 nemá notifikační diodu 🙂

   • Shamot

    až na to, že to nebola N7, ale iPad mini

    • …No…Name…

     A viděl si někdy iPad Mini a Nexus 7? Já tedy N7 vlastnil na Miniho má kamarád…a nějak se mi k videu podobá víc N7čce…ale jak myslíš no… http://youtu.be/XkpjZ7oA_Qg?t=20s

     • Shamot

      Videl som, ale iba krátko v obchode s elektronikou. Ja som len uvažoval podľa toho, že v druhej polovici obrazovky bol iPhone a myslel som, že tým chce Google poukázať na to, že je to aj na Appleovské stroje. Ale uznávam teda, že to mohol byť aj nový N7.