Google I/O 2014 se odehraje 25 – 26. června

0

Google a jeho akce I/O je pro developery a fanoušky Androidu vždycky trochu svátkem a jsou zvědavi, s čím Google přijde. Letos se datum konání poněkud posune. Oproti loňskému roku o více než měsíc. V období 25. – 26. června si nechce volno ve svých kalendářích.

google

Celá událost se odehraje v Moscone West center v San Francisku a bude jako v předchozím roce streamována na internet. Pokud by měl někdo zájem se akce zúčastnit, měl by být v pozoru. Registrace na akci začne již příští měsíc a očekává se opět velký zájem. Google však údajně zavedl nový registrační systém, který zabraňuje nekalým praktikám při registraci a nemělo by se tak stát, že lístky budou k sehnání jen u překupníků.

Systém bude fungovat tak, že náhodně vybere z uchazečů o lístky úspěšné žadatele, kterým bude nabídna možnost lístek zakoupit. Pokud o ni stále budou stát, budou si moci lístek zakoupit, pokud ne, přejde po odmítnutí právo koupě na dalšího náhodně zvoleného uchazeče. Systém je poněkud zvláštní, na druhou stranu mají všichni stejné šance být vybráni.

Google I/O není jenom o představování nových produktů jako Android či Chrome nebo jejich úprav. Událost je i o pomoci vývojářům. V roce 2012 jsme se například dočkali představení Androidu 4.1 Jelly Bean a v roce 2013 nám byly odhaleny novinky pro Google Maps a Google Now. Nesmíme samozřejmě zapomenout na to, že bychom se mohli dočkat nějakého hardwarového kousku v podobě Nexus zařízení.

Zdroj: Phonedog

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here