Glance – dokonalý koncept telefonu pro malé kapsy

9

Také se Vám zdají moderní telefony velké, těžkopádné a celkově poměrně nevhodné do menších kapes? Pak byste si určitě oblíbili Alana Gerardoa Faríase, který navrhl tento krásný koncept telefonu s elegantním názvem Glance. Jeho největší výhodou by měla být jeho tloušťka, přičemž v tom nejtenčím místě by měl být dokonce měřit o polovinu méně než Galaxy S II se svými 8,49 milimetry.

Kromě toho by měl v dolní polovině obsahovat malý 2“ OLED displej viditelný i při zastrčení do kapsy kalhot, který by měl zobrazovat rychlé informace, jako počet nepřečtených zpráv, nových tweetů a stav baterie.

Hardwarovými specifikacemi se Alan neobtěžoval, jediné co by měl podle něho koncept určitě mít, je 4“ OLED displej, stereo reproduktory, 3,5mm jack, mini-USB a přední a zadní kameru doplněnou o LED přisvícení.

A jak se koncept líbí Vám? Ocenili byste podobný malý displej na spodní hraně telefonu?

Zdroj: Yanko design

 

 • Michael

  obrázky se nezobrazují, chyba na mém přijímači?

  • leonidas

   nezobrazujú sa ani mne

 • Petr Houška

  Omlouváme se za chybu se zobrazováním obrázků. Snad by to již mělo být opraveno.

 • Petr

  Minimalne by to melo mit Gorila glass kdyz uz to strka do kapsy bez pouzdra:)

 • tomas

  zajmavé … otz, proč dnešní výrobci telefonu zakulacujou rohy a tento koncept do kapsy ne? 🙂 ale ja jsem takovej rejpal pořád … druhej displej je dobrý nápad

 • Cleric

  Toto řešení a celkový koncept se mi velice zamlouvá. Jen škoda, že takovéto luxusní zařízení zůstane pouze jen jako koncept.

 • Piiitr

  Vypadá to suprově. Ten malý display by určitě ušetřil nějaký ten čas. Ale začal bych tím, aby byla informační dioda součástí každýho telefonu.
  Mimochodem….ten telefon na obrázku by neměl šanci uspět, protože tam není FB 😀