Glance – dokonalý koncept telefonu pro malé kapsy

9

Také se Vám zdají moderní telefony velké, těžkopádné a celkově poměrně nevhodné do menších kapes? Pak byste si určitě oblíbili Alana Gerardoa Faríase, který navrhl tento krásný koncept telefonu s elegantním názvem Glance. Jeho největší výhodou by měla být jeho tloušťka, přičemž v tom nejtenčím místě by měl být dokonce měřit o polovinu méně než Galaxy S II se svými 8,49 milimetry.

Kromě toho by měl v dolní polovině obsahovat malý 2“ OLED displej viditelný i při zastrčení do kapsy kalhot, který by měl zobrazovat rychlé informace, jako počet nepřečtených zpráv, nových tweetů a stav baterie.

Hardwarovými specifikacemi se Alan neobtěžoval, jediné co by měl podle něho koncept určitě mít, je 4“ OLED displej, stereo reproduktory, 3,5mm jack, mini-USB a přední a zadní kameru doplněnou o LED přisvícení.

A jak se koncept líbí Vám? Ocenili byste podobný malý displej na spodní hraně telefonu?

Zdroj: Yanko design

 

9 KOMENTÁŘE

  1. zajmavé … otz, proč dnešní výrobci telefonu zakulacujou rohy a tento koncept do kapsy ne? 🙂 ale ja jsem takovej rejpal pořád … druhej displej je dobrý nápad

  2. Toto řešení a celkový koncept se mi velice zamlouvá. Jen škoda, že takovéto luxusní zařízení zůstane pouze jen jako koncept.

  3. Vypadá to suprově. Ten malý display by určitě ušetřil nějaký ten čas. Ale začal bych tím, aby byla informační dioda součástí každýho telefonu.
    Mimochodem….ten telefon na obrázku by neměl šanci uspět, protože tam není FB 😀

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here