Garmin uvedl chytrý fitness náramek Vivofit

0

Garmin_vivofit_group_shot_Emb._Jan_6_8am_ET_large_verge_medium_landscape

I společnost Garmin chce zaujmout na veletrhu CES 2014, a tak si pro nás připravilo, co jiného než náramek zaměřený na fitness. S těmito náramky se už roztrhl pytel a pozadu tak nechce zůstat ani Garmin, který je známý především svými GPS přístroji. Náramek Vivofit monitoruje vaší denní i noční aktivitu a zaznamenané údaje poté posílá do speciální aplikace. Náramek vás na základě údajů má podle všeho motivovat k neustálému zlepšování.

Vivofit zobrazuje informace pomocí malého displeje, který poskytuje informace například o počtu kroků, spálených kalorií, nečinnosti, srdečního tepu (potřeba snímač tepu) nebo čas aktivity. Nesmíme zapomenout zmínit spojení s telefonem, kde byly využity dvě technologie a to ANT+ a Bluetooth Smart.

Zaznamenané hodnoty se ukládají do paměti náramku, a tak není potřeba být připojen k telefonu. Hodnoty se později synchronizují s počítačem nebo chytrým telefon skrze aplikaci Garmin Connect, která je dostupná jak na Android tak i iOS. Garmin se zároveň pochlubil výdrží 1 rok při plném využití a vodotěsností do hloubky 50m. Jednou z posledních výhod toho náramku je noční režim, který zaznamenává a vyhodnocuje kvalitu spánku. Vivofit bude dostupný již příští měsíc, tedy v únoru za cenu 3290 Kč s DPH.

connect-650x321 vivofit-koty-650x353

Zdroj: garmin

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here