Gameloft na E3 oznámil 4 nové herní tituly

7

Konference E3 je v plném proudu a Gameloft oznámil čtveřici herních titulů, které možná oficiálně představí již dnes. Patří mezi ně Asphalt 7: Heat, The Amazing Spider-Man, Kingdoms & Lords a Cosmic Colony.

Asphalt 7: Heat

Asphalt 7 je nejnovějším vydáním závodní série Asphalt. Hratelnost hry zůstává více méně beze změň (čti: závodní hry na mobilních telefonech stále nejsou úplně komfortně hratelné), zatímco grafika a výběr vozidel se znatelně zlepšily. Zatím nebylo oznámeno žádné oficiální datum vydání.

The Amazing Spider-Man

Hra, která byla vytvořena na objednávku od studia, které nahrávalo nejnovější díl „pavoučího muže“, který se zanedlouho bude tlačit do kin. Prozkoumejte v kůži superhrdiny celé město a ubrantě ho proti ničemům. Vydání hry je plánováno na 28. června.

Kingdoms & Lords

K&L přináší krásnou 2D grafiku v podobě RPG tahové strategie. Očekávejte spoustu in-game možností nákupů k vylepšení vaší armády. Hra bude vydána 7. června.

Cosmic Colony

Cosmic Colony se zdá být dalším titulem od Gameloftu navrženým tak, aby soutěžil s konkurenčními vývojáři od Zynga v podobě budovatelské strategie mimozemské kolonie. Doposud nebylo stanoveno žádné datum vydání.

Zdroj: androidpolice.com

 • Robin Raven

  trošku zklamání pro mne od Gameloftu v době čtyřjádrových procesorů a tegra3 vydat takto „slabé“ hry…

 • mno asphalt me taky graficky zklamal ale taky neurazí má svuj styl

 • Wepopo

  Kingdoms & Lords a Asphalt 7

 • BellezaBrillanteYHermo

  ako sa to stahuje??

  • Martin Polický

   Oficiální cestou si musíte počkat, až budou hry uvedeny na Google play. Google také v ledasčem pomůže.

   • BellezaBrillanteYHermo

     nechapem

 • Fda

  Kingdoms & Lords paráda