Galaxy S III na nových fotografiích – pouhé dva dny před premiérou v Londýně

7

Zbývají pouze dva dny do odhalení nového Galaxy telefonu od korejského giganta, a na povrch vyplula další fotografie tohoto zařízení.

Jak můžeme vidět níže na levé fotografii, je zjevné, že nový přístroj bude mít tři tlačítka pod displejem. Dvě senzorová a jedno hardwarové. Tedy stejně, jako tomu bylo u SGS II. Spekuluje se také o pěti senzorových tlačítkách.

Dále je možné vidět zaoblení telefonu, což je ošklivé, ale předpokládá se, že je tímto zakryt finální desing tohoto zařízení. Upravená fotografie je možná vidět na straně pravé. Telefon po této úpravě vypadá jako Galaxy Nexus. Je možné také vidět, že nový telefon bude mít nejspíš notifikační diodu, kterou přivítá spousta uživatelů.

 

Níže je dále možné vidět, že nové zařízení běží na Androidu 4.0.4. A předpokládá se, že by SGS III měl sloužit i jako podklad pro nový Windows Phone.

 

O vybavení tohoto telefonu se stále spekuluje, ale měl by mít displej velký 4,8 palce s full HD rozlišením. Telefon by samozřejmě měl disponovat novým systémem Android 4.0 Ice Cream Sandwich a také se předpokládá s interní kapacitou paměti 32 GB. Spekuluje se také o keramickém krytu a několika barevných provedení.

Líbí se Vám nové zařízení? Vyčkejte ještě dva dny, a dočkáme se finálního představení. Poté se potvrdí nebo vyvrátí všechny domněnky.

Zdroj: AC, SM

 • Lubomír Dohnal

  Bože, to hardwarové tlacitko je tak osklivé. Proč je, proboha, nenechali jen ta na displeji?

 • To HW tlačítko je vážně děsně ošklivé, ať už se zbytkem následně bude cokoli, dojem to tlačítko naprosto kazí..

 • Nejspíš kvůli tomu, že ho mají jediní a chtějí se odlišit. Také by se mi více líbilo třetí senzorové.

 • tak interní 32GB hm to bych se nezlobil a display 4,8 palce taky ne a one X je v dupce … stejne už je stím FAT32 😀

 • Deroyce84

  trochu upravenej galaxy nexus…

 • …No…Name…

  Tlačítko netlačítko…osobně mě štve hlavně ta možná velikost 4.8″. 4,3″ na SGS2 mi přijde akorát. Větší telefon, jako třeba HTC One X, už prostě nedokážu ovládat jednou rukou a to mi přijde na telefonu dost nepraktické. A že bych měl malé ruce, to zas taky ne…ale chápu že někdo má ty ruce větší 🙂

  Rád bych se tedy dočkal nějakého high-endu s normální velikostí…

 • Lukas

  a proc ma oznaceni GT-I9300 kdyz SGS2 ma GT-I9100