Galaxy Nexus dostává aktualizaci IMM76I, která přináší opravu problémů se signálem

3

Pokud jste majiteli Galaxy Nexusu, možná jste se po poslední aktualizaci na Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich setkali s problémy, které se týkají příjmu mobilního signálu. Pokud telefon není používán nebo je přepnut do režimu spánku, ztratí telefon mobilní signál, což má samozřejmě za následek zmeškané hovory a nepřijaté SMS. Problémy se objevují výhradně u GSM verze, tj. verze prodávané na evropském trhu.

Po několika týdnech začíná Google vydávat opravnou aktualizaci IMM76I pro Galaxy Nexus „yakju“, díky které se tyto problémy s příjmem signálu stávají minulostí. Zatím nebyly zjištěny žádné další změny po instalaci této aktualizace, takže je oprava výše uvedené chyby jedinou novinkou, kterou přináší.

Nesmíme zapomenout dodat, že update probíhá OTA cestou, to znamená přes Wi-Fi a bez nutnosti připojení telefonu k počítači. Pokud vám telefon aktualizaci ještě nenabízí, doporučujeme počkat, protože proces rozšiřování aktualizace může trvat až několik týdnů.

zdroj: ap

 • Jiri Reiskub

  mam tuhle verzi a porad pada signal,zacina me to pekne sr…..t

  • Tomas

   mě nevypadává signál, ale jenom datový připojení. To aktivuju jedině zapnutím režimu letadlo a zpět, docela pruda

 • Bmwmaniak

  Nechce se mi čekat telefon je neustále bez signálu – máte někdo dobrý návod k instalaci a stažení aktualizace imm76i ??? nexus s – pokud ano pište na bmwmaniak@sez:disqus nam.cz díky moc