Flaxus – netradiční stylus, který můžete nosit všude s sebou

0

flaxus 1

Na webu Kickstarter se nedávno objevil další zajímavý projekt, který si jistě zaslouží naší pozornost. Řeč je o revolučním dotykovém stylusu Flaxus, který lze využít také jako moderní náramek.

Nošení stylusu nemusí být zrovna nepohodlnější a navíc přitom riskujete jeho ztrátu. Flaxus si však můžete dát jako náramek na ruku nebo si jej připnout například k batohu či kabelce. Stylus je vyroben z kvalitního silikonu, který na sebe nelepí prach a na obou stranách má dotykové hroty pro ovládání kapacitních displejů.

Flaxus bude nabízen ve čtyřech barevných provedeních, které vyberou samotní podporovatelé projektu na Kickstarteru. Jedinou nepříjemnou skutečností je cena, která se vyšplhala na 19 dolarů, v přepočtu 360 Kč (včetně celosvětové dopravy). Pokud si pospíšíte, stihněte na Kickstarteru využít speciální nabídky, v rámci které je stylus nabízen za 16 dolarů (300 Kč).

V případě zájmu samozřejmě můžete projekt podpořit ještě více a získat tak nejrůznější sady stylusů a další bonusy. Více informací o projektu najdete na kickstarter.com.

flaxus 2

flaxus 3

flaxus 4

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here