EA chystá hry FIFA 13 a Need for Speed: Most Wanted pro Android

5

Vývojářská společnost Electronic Arts potvrdila na veletrhu E3 vydání dvou nových her pro operační systémy Android a iOS. FIFA 13 a Need for Speed: Most Wanted se na displeje našich smartphonů dostanou letos na podzim.

FIFA 13

Další díl mobilní verze proslulého fotbalového simulátoru FIFA nabídne vylepšení grafiky, techniky a hráčského stylu. Samozřejmě budou do databáze přidání noví hráči a ti současní se dočkají aktualizace údajů. FIFA 13 bude mít ve srovnání se staršími díly mnohem více sociálních prvků a vášniví hráči se také konečně dočkají integrace služby EA Sports Football Club, kterou možná znáte z verze této hry pro PC a herní konzole. Služba umožňuje například přístup k vašim hráčům odkudkoliv a získání speciálních odměn a bonusů. FIFA 13 by měla být vydána na konci září letošního roku.

Need for Speed: Most Wanted

Dalšího dílu své mobilní verze se dočká i další herní legenda: Need for Speed. Nejnovější díl s podtitulem Most Wanted nabídne další závody v rychlých autech a honičky s policií. To vše s vylepšenou hratelností a dokonalým grafickým zpracováním. Novinkou ve verzi pro Android bude podpora multiplayeru. Need for Speed: Most Wanted bude vydáno na konci letošního října.

zdroj: coa

 • Most  Wanted joooooooooooooooo EA forever

 • Xnovic

  Tak jestli hra bude vypadat, jako tahle ukázka. Je fakt, že EA umí divy, co se týče mobilních her – hlavně grafika..

 • Robin Raven

  Fantazie,jedním slovem úžasné hry!Gameloft se může ještě hooooodně učit jak se dělají zajímavé a chytlavé hry na android…

 • Ondra

  FIFA 13 tak určitě vypadat nebude, protože je to trailer na PC verzi.

 • Wolf Cz

  A nevíte datumi vydání?