Dead Trigger 2 od českých vývojářů je první hrou optimalizovanou pro Tegru 4 [doplněno]

2

NVIDIA dnes představila nový čtyřjádrový procesor Tegra 4. Stejně jako u předchozích verzí mobilního čipu tohoto výrobce, se v nejbližší době můžeme těšit na kupu nových androidích her, které jsou pro Tegru 4 optimalizovány. Tyto hry dokážou plně využít všech výhod procesoru a nabídnou tak bezkonkurenční grafiku.

První optimalizovanou hru pro Tegru 4 ukázala NVIDIA dnes na své tiskové konferenci v Las Vegas, která se koná v rámci veletrhu CES 2013. A nás může těšit, že pro demonstraci výkonu nového čtyřjádra byla využita dosud nepředstavená střílečka Dead Trigger 2 od vývojářů z brněnského studia Madfinger Games. Hra sice ještě nebyla oficiálně představena, už z prvních ukázek je však jasné, že grafika se ve srovnání s prvním dílem dočkala dalšího zlepšení. Námět hry, tedy střílení nebezpečných zombie, samozřejmě zůstal stejný.

Zatím neni jasné, kdy bude hra vydána v Google Play Store a bude ji možné stáhnout pro smartphony a tablety s Androidem. Také je pravděpodobně, že zpočátku bude Dead Trigger 2 dostupný jen pro zařízení s Tegrou 4 a až později se objeví verze určená pro další procesory.

DOPLNĚNO: Madfinger Games na Twitteru oznámili, že hra bude vydána až ve druhém čtvrtletí 2013, tj. nejdříve v dubnu.

 

zdroj: ac, pa

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here