Další video ukazující Google Glass – tentokráte ještě lépe odhalující ovládání

5

Spoluzakladatel Googlu, Sergey Brin, se tento týden objevil v talkshow Gavina Newsoma a jako v poslední době všichni vyšší představitelé Googlu s sebou přinesl prototyp chytrých brýlí Google Glass.

A stejně jako všichni předním, i on o nich odhalil zas o trochu více. Při jejich ukazování moderátorovi konkrétně poukázal na malou dotekovou plošku na straně obrouček, pomocí které se zřejmě hlavně ovládají.

Celkově tak o brýlích víme, že mají dvojici hardwarových tlačítek, vypínací na vnitřní straně a ovládací na horní hraně, malý dotykový touchpad na boku obroučky, fotoaparát schopný natáčet video a microUSB konektor pro připojení k počítači. Dále zřejmě obsahují akcelerometr registrující pohybová gesta hlavou a WiFi anténu pro sdílení fotografií na internet.

Kromě nových informací máme bohužel i jedu špatnou zprávu. Sergey Brin totiž v interview prozradil, že brýle v oběhu neuvidíme dříve jak příští rok, spíše však dokonce později.

zdroj: pha

 

 

 • hlavne by me zajimalo jak bude resene napajeni…..

  • MMAREK

   micro USB..

 • smrk

  obrouček – to je nejaka postava z Karafiatovych Broucku? 🙂

  •  Zřejmě ano, holt to byla moje nejoblíbenější knížka a asi zanechala v podvědomí šotka, který teď upravuje má slova na holé nesmysly. 🙂

   • smrk

    🙂