CyanogenMOD 9 nightly (znovu)přidává podporu témat

5

Jednou z bezesporu zajímavých a pro některé i naprosto klíčových vlastností sedmé a tedy ještě na Androidu 2.3 založené verze CyanogenMODu byla bezesporu podpora a následná široká nabídka různorodých grafických témat.

Bohužel šlo také o jednu z vlastností, která s přechodem na vyšší verzi 9. postavené na Androidu 4.0 zmizela a nebyla nadále dostupná. Naštěstí tedy pouze do tohoto týdne. V současných nightly buildech se totiž znovu objevila a to navíc v lehce vylepšené verzi.

Nové například není dostupná jako samostatná aplikace ‚galerie témat‘, nýbrž je začleněna do nastavení v ‚nastavení -> interface‚. A dobrou zprávu mám také pro uživatele alternativní ROM AOPK, její tvůrci totiž v reakci na přidání témat do CM9 potvrdily, že něco podobného chystají i do svých ROM.

zdroj: Google+ via talk

5 KOMENTÁŘE

    • ja na cm9 na s2 jedu už od ledna, takže sem zvyklej na ne zcela funkční buildy, ale poslední verze už je skoro stable build bych řek…zatim jsem neobjevil nic co by mi vadilo…jediný co chybí je FM radio, jako na každym CM..jinak vše funkční..

  1. Rozjel jste někdo CM9 na HTC Desire Z? Já jsem tuhle ROM zkoušel nahrát, ale bohužel mi to po instalaci zůstane stát na úvodní obrazovce a animace tam běží stále dokola.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here