Cortana prozradila v reklamě, co si na sebe vezme na vyhlášení Brit Awards

0

Kapela Clean Bandit , výherce Grammy Award, se stala součástí nové reklamy podporující hlasem vybavenou virtuální osobní asistentku Cortanu pro Windows Phone. Ve spotu, který je momentálně vysílán v britské televizi, Cortana sama říká, že se společně s kapelou zúčastní předávání cen 2015 Brit Awards. Tvůrci krátkého videa se snažili dát na odiv možnost asistentky připomínat různé události a informace uživateli, což je jedna z mnoha jejích vychytávek.  Ve videu žádá členka kapely Grace  Cortanu, aby jí připomněla, že má říct dalšímu členu Neilovi, aby se na večer neoblékl ve stylu 1996. 

1

Když se zeptá muzikant Cortany, co si hodlá obléct na večer ona, ta jednoduše odpoví, že půjde v telefonu. Vtipnou reakcí chtěli tvůrci zase upozornit na to, že Microsoft přidal svojí virtuální asistentce osobnost, stejně jako to udělal Apple se Siri.

Víme také, že Microsoft vybavil Cortanu jistými předpovědními algoritmy, čímž ji nechal predikovat výsledky světového poháru a Super Bowlu. Pokud se jí tedy hezky zeptáte, řekne Vám i její názor na to, jak dopadnou dnešní Academy Awards. Vidíme tedy, že si ráda pokecá s hvězdami, ale zvládne i uhodnout, kdo si odnese letos Oscara za nejlepší film?

Mimochodem taky Vám příjde povídání si s virtuální asistentkou přinejmenším děsivé? Za obnos, který však dostala kapela za tuto reklamu bychom si nejspíš s touto modrou holkou šikovnou pokecali také. 🙂

zdroj: http://www.phonearena.com