Cookoo – ručičkové hodinky, které si rozumí s vaším smartphonem

1

Další chytré hodinky, které byly představeny na CES 2013 v Las Vegas, mají název Cookoo. Jedná se o klasické analogové hodinky, které se pomocí technologie Bluetooth spojí s vaším smartphonem a zobrazí informace o příchozích textových zprávách, hovorech, upozorněních z Facebooku, vybité baterii telefonu apod. Jedná se o jednoduché, elegantní a přitom velmi funkční řešení.

Chytré hodinky však nabízejí několik dalších užitečných bonusů. Pomocí speciálního tlačítka s nastavitelnou funkcí lze například ohlásit svou polohu na Facebooku nebo jej použít jako dálkovou spoušť fotoaparátu. V případě, že ztratíte  smartphone, lze pomocí hodinek spustit hlasitý alarm, který vám pomůže v jeho nalezení.

Cookoo mají plastový pásek a jsou dostupné v několika barevných provedeních. Samozřejmostí je voděodolnost, takže své hodinky můžete nosit kamkoliv. V současné době jsou Cookoo kompatibilní jen s iOS, podpora Androidu by však měla přibýt už velmi brzy. Chytré hodinky si můžete koupit v oficiálním internetovém obchodě výrobce za 129 dolarů (2 480 Kč).

 

via pha

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here