Chytré hodinky Samsung Galaxy Gear budou představeny s Galaxy Note III

7

 Samsung Galaxy Gear Samsung Galaxy Gear Samsung Galaxy Gear

Během posledního roku se strhl souboj ve vývoji inteligentních hodinek mezi největšími výrobci spotřební elektroniky, hlavními hráči v tomto souboji jsou nesmiřitelní Apple a Samsung. Podle posledních zpráv to vypadá, že souboj s časem při vývoji této novinky vyhrává Samsung.

Ten si nechal patentovat průmyslový vzor hodinek do kterých se podařilo integrovat nabíjení, USB port, ovládací mechanizmu a mikrofon s reproduktorem. Na podkladě uniklých náčrtů z patentovacího úřadu vznikl zajímavý render, jak by hodinky mohly vypadat.

Samsung-Galaxy-Gear-Patent samgear

Podle všeho by se měly chytré hodinky jmenovat Samsung Galaxy Gear a mít kódové označením SM-V700. Hlavním lákadlem bude ohebný OLED displej se dvěma senzorovými tlačítky na jeho konci. Kde by se mělo nacházet kompletní ovládání a porty.

Podle informací z portálu SamMobile, budou tyto chytré hodinky představeny 4.září zároveň se smartphonem Galaxy Note III na tiskové konferenci Samsungu s názvem UNPACKED Episode 2.

Zdroj: SamMobilevouchercodespro.co.uk

 • Mik

  Samsung ukáže jak by to mohlo vypadat a Apple ukáže jak to bude!

  • Guest

   Apple už delší dobou nepatří mezi ty co by nám přinášeli jakési převratné novinky. Bude to zajímavý souboj.

  • Alois

   To zatím zůstává otázkou. Apple již dlouho nevytvořil něco, nad čím bych byl udiven. Ještě nesmíme zapomenout na Google a další výrobce.

   • libor

    Proto ze uz neni Steve…

    • Alois

     To může být hlavní důvod 🙂 To on všechno řídil. 4 roky dozadu Apple ukazoval cestu ostatním. Je to můj názor tak to neberte moc vážně.

 • sdfsdf

  Len aby si zasa Apple nestihol podať ako prvá patent na hodinky ako také 🙂
  Koleso ešte nestihli….

  • Alois

   Ten ohebný displej bude náročný na výrobu. No nevím jestli se jim něco podbného podaří. Dalším problémem bude baterie. Cena by mohla být docela vysoká. Sám mám smartwatch od Sony a zatím mi stačí.