Chytré hodinky Pebble se k prvním zákazníkům dostanou 23. ledna

0

Po dlouhých měsících čekání se chytré hodinky Pebble konečně dostanou k prvním majitelům, kteří si je objednali na Kickstarteru. Výrobce to oznámil na právě probíhajícím veletrhu CES 2013 v Las Vegas.

Před nedávnem byla zahájena masová výroba Pebble Watch, při které je vyrobeno 15 000 kusů týdně. 23. ledna se hodinky dostanou k prvním zákazníkům, přičemž přednost budou samozřejmě ti, kteří si je minulý rok předobjednali na Kickstarteru. Během března by pak měla být zahájen širší prodej a hodinek se dočkají i zájemci, kteří si je zakoupili na getpebble.com.

Chyré hodinky Pebble jsou vybaveny černobílým displejem z elektornického inkoustu (e-ink), který můžete znát ze čteček e-booků. Tento typ displeje má výhodu v dobré čitelnosti na přímém slunci a nízké náročnosti na baterii, díky čemuž by Pebble Watch měly vydržet sedm dní na jedno nabití. Hodinky jsou pomocí technologie Bluetooth 4.0 spojeny s vaším smartphonem, přímo na displeji hodinek tak můžete zobrazit informace o přijatých zprávách, příchozích hovorech apod. Výrobce pracuje také na speciálních aplikacích, které Pebble Watch rozšíří o mnoho dalších funkcí.Chytré hodinky zaujmou také voděodolností a nízkou hmotností 38,2 gramu.

Cena novinky byla stanovena na 150 dolarů. Zájemci si mohou vybrat z několika barevných provedení.

zdroj: ap

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here