Chystá Samsung nový Galaxy Tab?

0

Před nedávnem vydal Apple s velkou slávou Nový iPad, tedy model třetí generace. Toto zařízení mělo své „mouchy“, jako nedostatečný výkon nabíječky nebo přehřívání. Však i přesto iPad zamíchal a ještě zamíchá trhem tabletů.

Je jasné, že brzy přijde odpověď tabletů s Androidem. Převažují spekulace okolo Samsungu, ten se prý chystá odpovědět představením nového Galaxy Tab v příštích měsících. Tak, jako Apple překvapil perfektním rozlišením, Samsung se chystá zaujmout velikostí displeje, která by měla být 11,6 palců. Rozlišení bohužel není známo. Pro porovnání, novinka od Applu má uhlopříčku 9,7 palců.

Spekulace a dohady se „točí“ i okolo designu či hardwaru. Nicméně zde se předpokládá, že společnost bude vycházet z předešlého modelu Galaxy Tab 2. Tedy alespoň na úrovni designu. U novinky se nejspíše dočkáme nového čipu Exynos 5, s taktem 2GHz a Androidu 4.0. Více informací o hardwaru je pouhým hádáním, avšak tablet by měl být konkurenceschopný vůči novému iPadu. Můžeme tedy předpokládat 1 GB RAM paměti a fotoaparát okolo 5 Mpx. Vnitřní paměť by mohla být 32 GB, tak jako u Galaxy Tab 2.

Zdroj: androidandme.com