Chrome to Mobile – rychlé poslání odkazu z desktopové do mobilní verze prohlížeče Chrome

0

Uživatelé, kteří používají prohlížeč Google Chrome v desktopové i mobilní verzi, mohou využít další zajímavé funkce. Google vydal rozšíření Chrome to Mobile Beta, které umožňuje rychle a jednoduše poslat internetový odkaz z počítače do vašeho telefonu či tabletu s Androidem. S rozšířením můžete také do mobilního zařízení poslat celou stránku pro offline použití.

Pokud vás tedy rozšíření Chrome to Mobile Beta zaujalo, můžete si ho zdarma stáhnout zde. Nezapomeňte, že na svém telefonu či tabletu s Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich musíte mít nainstalovaný prohlížeč Chrome pro Android. Kdykoliv budete chtít poslat odkaz z vašeho počítače do mobilního zařízení, stačí kliknout na ikonu mobilního telefonu v pravém horním rohu desktopové verze prohlížeče Chrome.

Pokud nepatříte mezi ty šťastnější uživatele, kteří si mohou stáhnout mobilní Chrome, můžete vyzkoušet aplikaci a stejnojmenné rozšíření Chrome To Phone, pomocí kterých můžete poslat odkaz z desktopové verze Google Chrome do libovolného telefonu nebo tabletu s Androidem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here