Chameleon projekt znovu na Kickstarteru – zaplacen za pouhý den

1

Projekt inteligentního launcheru pro tablety s Androidem 3.2 a vyšším, Chameleon, se po interních potížích včera znovu objevil na Kickstarteru. Hned za první den se mu díky popularitě podařilo získat požadovaný obnos $30 000.

V dobé psaní článku měl přislíbeno dokonce již $42 000, což představuje přibližně 84% z toho, co měl při zrušení prvního projektu začátkem tohoto měsíce. Dá se tedy předpokládat, že v následujících 16 dnech, kdy bude možné do projektu ještě přispívat, získá ještě více a původně požadovanou částku 50 000 překoná.

Chameleon je chystaný launcher speciálně navržený na tablety, který by měl na základě času a lokality (GPS, WiFi) zobrazovat přednastavené sady widgetů a automaticky zapínat aplikace. Po ránu by Vám tak měl otevřít přehled aktuálního tisku, v kanceláři přehled akcií a večer třeba seznam blízkých restaurací.

Kromě toho by měl být obsahovat vlastní miniaplikace a speciálně navržené widgety zapadající do grafického stylu launcheru.

Launcher by se měl do několika měsíců objevit v Google Play s cenovkou okolo $5-7, již nyní si jej ale můžete skrze Kickstarter předobjednat za $5 (100 korun českých).

zdroj & link na přispění: kickastarter via talk

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here