ASUS představí na MWC tablet s vysokým rozlišením displeje [video]

0

Do oficiálního zahájení veletrhu MWC v Barceloně zbývá jen několik dní a tak není divu, že výrobci už s předstihem představují svá zařízení nebo alespoň vydávají náznaky informací, které nám prozrazují, jaké novinky můžeme očekávat. Druhým případem je ASUS, který dnes vydal kreativní video představující nový tablet z řady Transformer.

httpv://www.youtube.com/watch?v=81FDcFtPZqs

Ačkoliv video nesděluje nic konkrétního, podle vět „Chcete vidět detailů?“ a „Dvojnásobně detailů, dvojnásobně zábavy.“ můžeme usuzovat, že nový tablet nabídne opravdu vysoké rozlišení displeje.

Mohlo by jít o vylepšenou verzi Transformeru Prime s rozlišením displeje 1920×1200 a upraveným hardwarem, který nezpůsobuje problémy s Wi-Fi a GPS.  Druhou možností je, že novým zařízením bude tajemný tablet s označením TF300T s neobvykle červenou zadní stranou a zatím neznámou výbavou.

ASUS nejspíš nebude jediným výrobcem, který představí na MWC tablet s vysokým rozlišením. Spekuluje, že zařízení s rozlišením displeje 1920×1200 a čtyřjádrovým procesorem Tegra 3 představí také Acer a Lenovo. Více informací se dozvíme už 27. února na Mobile World Congress v Barceloně.

DOPLNĚNO: Asus publikoval také druhé video, ve kterém si hlavní roli zahrála známá ruská panenka matrjoška. Video pravděpodobně poukazuje na Asus Padfone, který spojuje hned tři zařízení: telefon, tablet a notebook.

http://www.youtube.com/watch?v=Lz9tHiQS2uk

via ac

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here