ArmA II: Firing Range nyní pro všechna Andriodí zařízení

1

Minihříčka odehrávající se na střelnici, ArmA II: Firing Range, od jednoho z největších českých nezávislých herních studií Bohemia Interactive Studios (ArmA, Operation Flashpoint etc.) byla na Android Market uvolněna již koncem července. V té době byla však dostupná jen pro Tegra 2 (3) zařízení a většina lidí si ji tak nemohla vůbec vyzkoušet.

To se však počínaje dnešním dnem mění, na marketu se totiž objevila její aktualizace přinášející podporu pro takřka jakékoliv dostatečně výkonné zařízení. Konkrétně mohu potvrdit funkčnost na Samsungu Galaxy S a Meziu M9 (oba 1GHz jednojádro).

Hra nás zavede na několik různorodých střelnic, ze kterých si budeme moci zastřílet se zbraněmi z originální ArmA II. Samozřejmě ve velmi propracované grafice a s přesnou a hlavně reálnou balistikou střeli.

Pár střelnicí a zbraní je dostupných zdarma, za další si budete muset připlatit něco kolem 2$, tedy 38 korun. Jedinou věci, na kterou si je třeba dát pozor je velikost, která se pohybuje okolo 47 MB.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

  • Oook

    Jediné co bych na vašem webu zlepšil je ten pravopis a překlepy. Jen pro příklad balistika STŘELI je vážně hrozné. Jinak dobrá práce. Určitě nejlepší androidí web v ČR.