Apple se snaží zastavit prodej Samsungu Galaxy S III

7

Apple pravděpodobně vidí příliš velkou konkurenci v novém Samsungu Galaxy S III a snaží se proto všemožnými způsoby úspěch korejského výrobce překazit. Posledním pokusem je žaloba u amerického soudu, kvůli údajnému porušování dvou patentů Applu.

Galaxy S III by mělo porušovat patent týkající se dialogového okna s výběry akce, které se zobrazí například po kliknutí na odkaz v e-mailové zprávě. Druhý patent zahrnuje „jednotné vyhledávání“ v operačním systému a Samsung jeho porušováním  zasahuje do Apple Siri. Apple se ale překvapivě nezajímá o novou funkci S-Voice, nýbrž o běžné hlasové vyhledávání, které podporuje každý telefon s Androidem.

Apple požaduje zákaz prodeje Samsungu Galaxy S III na trhu v USA. Vlajková loď korejského výrobce by se přitom měla na pultech amerických obchodů objevit 21. června. Na žalobu Applu už zareagoval také Samsung, který se nechal slyšet, že může a bude „u soudu prokazovat inovativnost a individualitu svého Galaxy S III“.

zdroj: ac, ta

 • Bezmailu

  Jabčáci mi připomínají Ivetu Bartošovou a Helenku Vondráčkovou… Všichni jim ubližujou a okrádají je  🙂

 • anywherehome

  Apple jsou jen zloději, lháři a korupčníci:
  https://sites.google.com/site/corpsins/ 
  fakta jsou fakta….tak proč je vůbec podporovat?

 • Radek

  Nj apple, ted bude zvetsovat displey, kdyz jeste nedavno vsichni jablickari hlasali, malej displey lepsi, zadny uzivatel to nepotrebuje.

  Doufam ze az s velkou slavou jabko prida hlidani tvare aby drzelo rozsviceny displey, tak mu to samsung vrati

 • TreasureCool

  Jablečňáky by měl někdo konečně zrušit, jsou trapný …a jsou spíš jak dr.RAT, krade 20let a když se nato přišlo, tak je jak anděl čistej a báni by chtěl Hilton…Apple by bez Samsungu neměla do svých hraček žádný součástky!? Apple je mlží a hledá jen problémy… doporučuji Jabka NEKUPOVAT!

 • Patrik Janoušek

   Ať jde apple někam, nejdřív chce v USA zakázat prodej 29 HTC a teď tohle ?!

 • Rekurzman

  Tady někdo napsal hodně objektivní článek 😀