Apple iPad Air vybuchl na prodejně Vodafone. Pobočka byla evakuována.

3

Nepříjemné překvapení zažili zaměstnanci a návštěvníci pobočky Vodafone v australském hlavním městě Canberra.  V prodejně totiž samovolně vzplál a později vybuchl tablet iPad Air.

article-0-1948797F00000578-291_634x416-500x328

Na místo dokonce bylo nutno přivolat hasiče, kteří prodejnu evakuovali. Společně s hasiči dorazil do prodejny také tým techniků z Applu, kteří si později tablet odnesli a nyní provádějí průzkum, který by je přivedl na příčinu výbuchu. Podle mluvčího Vodafone Ipad Air začal zničehonic jiskřit a poté se pálit.

Bohužel toto není jediný případ, kdy se nějaké zařízení samovolně vznítilo. Ačkoliv jde v tomto případě o konkurenční firmu, své o tom může vyprávět například i Samsung. Jeho telefony v jednu chvíli dávaly baterii tak zabrat, že se po chvilce články roztekly. Zatím nejhůř dopadla letuška ze společnosti China Southrn Airline, kterou zabil elektrický proud, když vzala do ruky nabíjející se iPhone. Ať se jedná o Apple nebo telefony s Androidem, těchto případů za poslední dobu nebývale přibývá a hon za nejvyšším výkonem nemusí vždy dobře dopadnout.

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here