Aplikace Google Play Music dostupná v České republice, služba prozatím nikoliv

7

Google play music

O plnohodnotném Google Play obchodu nabízejícím kromě androidích aplikací také Nexus hardware, knihy, filmy a hudbu sníme v podstatě od jeho založení. O posledním jmenovaném, hudbě, nicméně už brzy nebudeme dost možná muset jen snít, podle určitých informací se k nám totiž nezadržitelně blíží.

Kromě oficiální aplikace, která se dnes ráno z ničeho nic zpřístupnila uživatelům z České republiky totiž v posledním měsíci na Google Play Music například údajně přibylo velké množství interpretů od českých hudebních vydavatelů, jako například EMI.

Lehce se prý změnilo také chování Google Play aplikace při připojení skrze zahraniční VPN. Kliknutí na záložku hudba údajně nyní již okamžitě nevyhazuje chybu, namísto toho zobrazí výběr z žánrů.

Samozřejmě nic z toho nemusí nakonec znamenat, že se služba opravdu blíží. Na druhou stranu, již je u nás Apple iTunes, tak proč by nemohl přijít i Google?


logo-app
App Name
Google LLC
Free   
qrcode-app

Zdroj: +Přemysl Vaculík

 • pvodicka

  Co blázníte, vždyť aplikace Hudba/Hudba Play je v Androidu snad odjakživa. Tohle, co vyšlo, je vlastně jen aktualizace původní aplikace.

  • Nemáte náhodou Nexusy? Protože jsem si jistý, že jsem jí ještě před týdnem dostupnou neměl.

   • No mám ji nainstalovanou taky dlouho, ale je fakt, že na Nexusu. Je tedy možné, že byla opravdu pouze pro ostatní „nedostupná“ (pokud si někdo nesehnal apk).

    • @pvodicka:disqus @twitter-50759832:disqus Nexusy a něktará další zařízení (ASUSy prý) mají hudbu předinstalovanou, takže se jim v Google Play automaticky zobrazuje.

   • pvodicka

    No já ji mám na Asus TF300 stopro od původní verze (4.0.4) až do poslední (4.1.1) … tovární ROM.

 • souhlasim s @pvodicka:disqus app uz je dlouho na g play 😉