Android je podle výzkumu stabilnější než iOS

3

Stabilita je pro většinu uživatelů nejdůležitějším prvkem při výběru nejvhodnějšího operačního systému. Většina škarohlídů, shodou okolností většinou vlastníků iPhonu, kouká na Android jako nestabilní operační systém pro „ajťáky,“ zatímco oni si vybrali iOS, protože zkrátka „funguje.“ Podle nejnovějšího průzkumu společnosti Crittercism je ale Android podle četnosti padání aplikací stabilnějším operačním systémem než iOS. Podívejte se na následující grafy:

Důvodem nehod aplikací u iOS může být celá řada: od nové verze iOS 5, problémů s hardwarem či internetovým připojením až po špatně kódované aplikace. I přesto ale jde o velmi překvapivé informace. Android neblaze proslulý svou fragmentací a problémy s aplikacemi  se najednou ukáže jako stabilnější operační systém? Proto raději berme informace z výzkumu se značným nadhledem.

zdroj: pha

3 KOMENTÁŘE

  1. pekna blbost!android se mi zasekl nebo restartoval nespocene krat zatim co ipad 2 ani jednou( a to mam radsi android).iOS je proste vyladeny na 1-cku.

  2. No ono to bude asi tim, ze tyhle udaje budou nejspis brane z nahlasenych reportu padu aplikaci. a myslim, ze spousta androidaku nad padem aplikace mavne rukou, kdezto u iOS uzivatele posilaji report v daleko vetsim poctu.

  3. No já bych tomu poměrně věřil. Android mám i na mobilním telefonu i na tabletu a když jsem byl u kamaráda, který má tablet s iOSem, v mém tabletu nespadla ani jedna aplikace, zatím co v tom jeho padaly jako o život…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here