Android 4.4.3 přijde s redesignem softwarových tlačítek

3

O setinové aktualizaci 4.4.3 se spekuluje už slušnou řádků týdnů  a s přibývajícími spekulaci se také rozrůstá seznam očekávaných novinek. Na ten si můžeme nyní připsat i redesign softwarových tlačítek. Ta už od představení v Androidu 4.0 zůstávají beze změn a jejich redesign není tak nemístný, jak by se na první pohled zdálo.

android443buttons-1

Facelift by se měl dotknout celé trojice, přičemž nejvíce se promění tlačítko prostřední. Tedy to, jež je určeno pro návrat na domovskou obrazovku a spuštění Google Now. Jestli se s tím i změní samotná funkce tlačítka však zatím i nadále zůstává neznámou.

android443buttons

Z původně pouze bezpečnostního updatu se tak stala vcelku neopomenutelná aktualizace, jež ponese i několik viditelných změn. Aktualizace bude s největší pravděpodobností oficiálně oznámena a uvolněna během letošního ročníku Google I/O. Ta je na pořadu dne v posledním červnovém týdnu.

 

Zdroj: thedroidguy

 • Michal Smrž

  Jo jo, domeček byl nejasný, musím klikat na Google, fakt že jo. Ještě že jedu na alternativách.

  • NecromanderSM

   Skôr si myslím že Google chce dať ľuďom do povedomia, že používajú jeho operačný systém, keďže taky Samsung cely android mení na nepoznanie. Všetci vieme že laici si mýlia Samsung s Googlom

 • Jan Herda

  Nechci být prorokem, ale spíše se mi zdá, že tento redesign bude až v další vyšší verzi androidu který bude nejspíše oznámen koncem června na Google I/O a jestli to bude 4.5 nebo 5 ví asi jen bůh. Podle mně ještě přijde oznamovaná revize 4.4.3 kde budou patrně jen drobnější úpravy a opravy. Ale jak jsem napsal je to jen můj osobní názor.