[2/2] 36 nejlépe vypadajících Androidích aplikací podle Appstorm

0

Mobisle Notes

Většinovým problémem poznámkových aplikací bývá spojení stylového designu připomínajícího opravdový poznámkový blok a zachování jednoduché funkčnosti. A právě této Mobisle Notes tento problém nemá, aplikace je to opravdu jednoduchá, zároveň však graficky velmi povedená a nechybí ji ani online synchronizace. Jediným problémem pak zůstává trochu vyšší cena, konkrétně 50 kč.

Out of Milk

Hledáte jednoduchý To-Do list kombinovaný s přehledným seznamem co nakoupit? Pak by se Vám mohla líbit aplikace Out of Milk, která v sobě právě tyto možnosti kombinuje.

Photoshop Express

Jak jistě každý uhádne již ze jména, jde o mobilní verzi populárního grafického nástroje photoshop. Samozřejmě neobsahuje všechny pokročilé funkce z velkého bratříčka, ale na jednoduchou úpravu fotografií postačí naprosto dostatečně.

picplz

Picplz je v podstatě pokus přenést populární Instagram z iOS i na Android. A dá se říci, že více než povedený. Pokud tak chcete vyfotit nějakou momentku, jednoduše ji přidat vtipný efekt a popisek a poté už jen jedním klikem sdíle, tak jde o aplikaci přímo pro Vás.

Plume for Twitter

Plume, jeden z nejoblíbenějších alternativních klientů twitter v sobě snoubí jak povedený a funkční design, tak i na alternativního klienta velmi povedené funkce.

PowerAmp

PowerAmp, jeden z nejoblíbenějších hudebních přehrávačů pro Android. A řekl bych právem, nejen, že je totiž graficky velmi povedený, ale také obsahuje funkce, jako například ekvalizér, které mu konkurence může jen závidět.

Rdio

Mohlo by se zdát, že jde jen o další z řady hudebních přehrávačů, ale opak je pravdou. Jde totiž o klienta populární hudební sociální sítě, která je ale bohužel zatím v České republice nedostupná.

RealPlayer

A další z řady přehrávač, tentokráte však ne čistě zaměřených na hudbu, spíše naopak. V tomto přehrávači si totiž přehrajete také videa a dokonce si prohlédnete i fotky. Inu, opravdu pořádný klon desktopového RealPlayeru

Retro Camera

Jak již název napovídá, tato aplikace Vám dovolí upravovat fotky, aby vypadaly jako vyfocené velmi starým fotoaparátem. A to jednoduše, přehledně a hlavně funkčně.

SketchBook Mobile

A máme tady dalšího zástupce od velké firmy, tentokráte od Autodesku. Nepůjde však o žádný CAD nýbrž o jednoduchý, leč opravdu povedený nástroj na rychlé kreslení.

SoundCloud

Jednoduchá klientská aplikace pro službu soundcloud sdílející volnou hudbu napříč celým internetem. Nejde však jen o klienta pro přehrávání, ale také pro samotné nahrávání a i editaci záznamu.

SoundHound

Nevíte, co to právě hraje za písničku? Pak stačí jen zapnout SoundHound, stisknout tlačítko a počkat si na její název. Jediným drobným problémem může být nutnost připojení k internetu, jinak jde ale jednoznačně o naprosto úžasnou aplikaci.

SpeedView

Používáte telefon jako GPSku, ale spíše než poloha Vás zajímá momentální rychlost? Pak by se Vám mohla líbit aplikace SpeedView sloužící právě k tomuto účelu.

Sports Track Live

Sportem ku zdraví, a co by to bylo za sport, kdyby nebyl pečlivě zaznamenán na Vašeho mobilního miláčka. A právě k tomuto účelu slouží tato aplikace. Nechybí spousta grafů ani možnost zobrazení trasy na mapě.

StayHIP

Hledáte v zahraničí nějaký opravdu dobrý hotel? Pak si zajisté nainstalujte tuto aplikaci, ta totiž obsahuje ty nejlepší hotely z 50 zemí celého světa.

SwiftKey

A máme tady prvního zástupce klávesnic a ne zrovna ledajakého. Jde totiž o jednu z nejpovedenějších klávesnic vůbec, SwiftKey.

Taazzago

Chystáte se do Indie? Pak si určitě nainstalujte tuto aplikaci. Obsahuje v sobě totiž snad všechny potřebné informace a to od map restaurací, přes nepřetržité zpravodajství až po agregátor slevových serverů.

Tasker

Potřebujete v určitou dobu zapnout zvonění? Automaticky vypnout GPS při vypnutí Google Map nebo aktivovat mód letadlo na noc? Pak se Vám bude hodit aplikace tasker, která Vám toto a ještě mnoho dalšího dovolí nastavit.

 

Zdroj: AppStorm