OnePlus 3 poprvé na živých snímcích!

0

Do teto chvíle jsme o společnosti OnePlus příliš neslyšeli, ovšem teď se ukázalo, že se na internet dostaly nějakého snímky chystané vlajkové lodí OnePlus 3. Obrázky jsou přesněji z twitterového účtu @krispitech, který sdílel celkem přesvědčivé živé snímky.

OnePlus-3_1 OnePlus-3

Pokud jsou snímky pravé, tak to znamená, že se čínský výrobce opět nepustí do žádných divočin. Údajný OnePlus 3 zde přináší celokovové tělo s anténními předěly, vystouplý hlavní fotoaparát na zadní straně a na přední straně pak displej s minimálními rámečky a domovskou klávesu včetně čtečky otisků prstů.

Již dříve pomocí benchmarku uniklo pár parametru, které prozradily, že se můžeme těšit na 5,5palcový Full HD displej, výkonný Qualcomm Snapdragon 820 se 4 GB RAM s 32 GB ROM nebo 6 GB RAM a 64 GB ROM, dále 16 Mpx fotoaparát, 8 Mpx přední kamerku či systém Oxygen OS 3.0 postavený na Androidu 6.0.1. Chybět nejspíše nebude ani USB-C konektor, podpora rychlonabíjení a další moderní vlastnosti.

Představení by mělo proběhnout do konce května, a prodej by měl být zahájen již začátkem června. Asi největším lákadlem společnosti je cena,která se bude pohybovat pod hranicí 10 tisíc korun, nejspíše za nejméně vybavenou variantu telefonu.

zdroj