Videorecenze: HTC CR S490 kolébka pro HTC Sensation / XE

6

Místo klasické textové recenze jsme si pro vás připravili videorecenzi, která zrovna u kolébky přijde vhod. Jen ve zkratce – oficiální HTC kolébku pro HTC Sensation použijete jak pro normální, tak pro XE verzi, mají totiž shodné rozměry. Cena se pohybuje kolem osm seti korun.

 • Dr Easy

  Bože můj, horší video recenzi jsem snad ještě nikdy neviděl! Ten člověk jede totálně z vody. po 30s jsem to vypl, to se nedalo.

  Jinak, podobna kolebka se necha koupit na dealextreme.com, stala me asi 15USD, ma i slot na baterii a konektor na pripojeni k pc nebo ke kontertoru hdmi.

  • Tomb

    to je nesmysl.druhý USB slouží jen k dobíjení druhé batere – data a zároveň nabíječku k tomu nepřipojíte,protože byste jednoduše spojil 2 napájení jak z USB portu vašeho kompu a napájení z nabíječky.Jelikož sběrnice víc jak 500mA nesnese (nabíječka bude mít min.3x tolik a USB sběrnice není oddělena trafem),mohl by to být problém.Řešení určitě jsou,ale pak byste si tu kolíbku nekoupil kvůli ceně.Jsem skálopevně přesvědčen,že u HTC to vymysleli tak,že žádný trouba asi nebude připojovat nabíječku do kolébky,neboť pokud potřebujete dobít do tří hodin,nebo prostě rychle,připojíte tel. do nabíječky a pokud jdete spát,připojíte jednoduše do kolébky trvale spojené s počítačem,jehož 500mA stačí s přehledem telefon nabít.Ráno vstanete,namastíte aktualizace a data a než si dopijete ranní kávičku,je hotovo.Jediný co uděláte si pořídíte druhý kablík,abyste nemusel stále vytahovat dock z počítadla.To je celý.Prostý,jednoduchý,elegantní….

   • Tomb

     teda takhle,možná to funguje,ale je to riskantní (s těmi neošetřenými dvěma USB porty – jednoduše za tu cenu je to nesmyslné a věřil bych tomu,že jednoho dne to prošlehne…)

 • JanPlisek

  Mám otázku. Jde vyndat a vložit telefon do této kolébky jednou ruku? Nebo se musí kolébka podržet a teprve potom telefon vytáhnu? Na videu byly použité obě ruce. 
  Díky za info

  •  Jde to bez problémů jednou rukou, jen se musí použít rychlejší pohyb, aby se kolébka nezvedala tolik (trošku se nadzvedne)

 • Tomb

  Mne by zajímalo,kolik toho pane Trhoň vyšňupete za den?Říkám si,že honoráře na Android Marketu musí být asi dost v pohodě…. 🙂