Zálohovací aplikace Carbon dostala nové funkce a vylepšení

2

carbon 3

Zálohovací aplikace Carbon se tento týden dočkala poměrně významné aktualizace, která přináší nejen několik nových funkcí, ale také nejrůznější vylepšení a opravy chyb. Verze 1.0.3.6 nabízí následující novinky:

  • zálohování SMS zpráv a seznamu hovorů
  • průběh zálohování v notifikační liště
  • podpora externí SD karty
  • obnovení externího adresáře u Temple Run a jiných her

A nechybí samozřejmě velké množství už zmíněných oprav chyb, které zahrnují například opravu s nekompatibilitou tabletů v Google Play Store, odstranění pádů aplikace, vyřešení problému s rootem, nižší nároky na baterii a další.

Pokud jste o nové aplikaci Carbon ještě neslyšeli, pojďme si zopakovat pár základních údajů. Jejím autorem je vývojář Koushik Dutta, známější pod přezdívkou Koushm, který dříve vytvořil například populární nástroje ROM Manager a ClockworkMod Recovery. Carbon umožňuje zálohovat aplikace ve vašem telefonu a jejich data. Pokud ve svém zařízení nemáte provedený root, bude nutné kromě mobilní aplikace stáhnout také desktopového klienta pro Windows. Pokud však máte telefon s rootem, nemusíte do svého počítače nic instalovat a okamžitě po stažení Carbonu pro Android můžete začít zálohovat aplikace (včetně jejich dat).

Bezplatná verze aplikace umožňuje zálohovat na paměťovou kartu nebo do počítače. Pro náročnější uživatele je však připravena také placená verze Premium, která nabízí zálohování na cloudové úložiště (Google Drive, Dropbox a Box) a synchronizaci aplikací mezi více zařízeními s Androidem. Příjemným bonusem je absence reklam.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here