Začínají aktualizace na Android 4.4 pro Nexus 4

5

n4ota

Od představení operačního systému Android 4.4 KitKat uplynula již docela velká doba. Ačkoliv toto čekání na nový systém bylo jedno z nejdelších, majitelé řady telefonů a tabletů Nexus se konečně dočkali na aktualizaci – tedy alespoň majitelé Nexusu 4.

V noci totiž společnost Google do světa vydala aktualizaci, která do Vašeho zařízení nainstaluje nejnovější Android 4.4. Aktualizační balíček nese označení KRT16S a jeho velikost je vcelku příjemných 238 MB.

Aktualizace na nový systém Android by se v následujících hodinách měli dočkat i uživatelé Nexusu 4 v ČR. Zde je ale jedna malá podmínka – telefon totiž nesmí být z distribuce operátora, neboť ten dokáže aktualizaci opozdit. Pokud je Vaše zařízení z německého Google Play, je velice pravděpodobné, že aktualizaci dostanete ještě dnes.

Aktaulizace na nový systém se dočkají ještě tablety Nexus 7 (2012,2013) a Nexus 10. Android 4.4 pro Galaxy Nexus oficiálně nevyjde.

 

Zdroj: ph

 • Patrik

  Parada mam nexus 4 tak tyden a uz se nemuzu dockat 4.4

 • Chief keef

  Doufam, ze uz je to jen otazka hodin do updatu na 4.4

 • daxter

  Ještě zbývají 3 minuty do vašeho odhadu

 • Patrik

  Tak update nainstalovan dnes v 10 vecer na ofiko nexus 4 cz ale jen me prekvapuje ze ikony nejsou tak velke jako u nexusu 5 dale i oboje listy nejsou pruhledne co to ma znamenat ? Proc to nemam stejne jako u nexusu 5 ??? A jeste 1 vec me stve widgety spojene s aplikacemi. Ocekaval jsem prave zminene zmeny a nic skoda jsem spise zklamany. Ale nexus se mi zda rychlejsi

  • sosodef sk

   Pokial ide o Launcher co ma Nexus 5 tak zatial sa Google rozhodol ze bude iba pre N5. Treba pockat a mozno ho casom Google uvolni aj pre N4,N7 (2012,2013)